E Hirdetések E Hirdetéseink 2014. szeptember 14.

Hirdetéseink 2014. szeptember 14.

• Jövő vasárnap a 9.30-as szentmise után ministránsgyűlés lesz.
  • Mindenkinek köszönjük a napközi berendezésére szánt adományát, 204. 500 Ft-ot gyűjtöttünk össze.
  • Október 4-én ifjúsági találkozó lesz. Ezen napon nem lesz este szentmise. Pénteken, október 3-án, előző este a szentmise 19 órakor fog kezdődni. Hátulról a találkozó levele és a találkozóért való az ima elvihető. A gyerekeket várjuk a gyerekmarosra.
  • Október 20-án lesz a nyitott templomok éjszakája. 18.30 toronyzene Újvári Gábor és barátai, utána szentmise, majd torony és templombemutatás. MEGHALLGAT-LAK sátorban István atya várja a beszélgetni vágyókat. 20 órától Hernádi Laci atya előadása, 21 órától zenés, vetített képes szentségimádás, elmélkedés 22 óráig. Ekkor negyedórás toronyzenével zárjuk a programot.
  • Szeptember 19-én pénteken, 17.30-kor Engesztelő Rózsafüzér.
  • Szeptember 21-én a 9.30-as mise után a napköziben megnézzük az idei családtábor képeit és beszélgetünk az idei és a következő táborról.
  • Csütörtökön 20.30-kor  a Közösségi Házba előadásra és beszélgetésre hív mindenkit a Lelkes imacsoport. Címe : Mi a Biblia?
  • Pénteken 19.15-re a közösségi házba várjuk a fiatalokat ifi hittanra. Azokat is, akik eddig nem tartoztak közösséghez.
  • Szeretettel kérjük a testvérek segítségét közösségi házunk székkel illetve asztallal való felszereléséhez. Mivel az egyházközség tartalékai a felújítás során kiürültek, szeretnénk felkínálni a lehetőségét, hogy aki szívesen venne a közösségi ház számára széket, illetve asztalt, a az összeget a sekrestyében befizetheti. Egy szék ára 8.000 Ft, ebből száz adományozóra volna szükség. Egy asztal 25.000 Ft, ebből 16 darabra volna szükség. Köszönjük mindenki segítségét.