E Hirdetések E Hirdetéseink 2014. szeptember 21.

Hirdetéseink 2014. szeptember 21.

• Ma a 9.30-as szentmise után ministránsgyűlés.
  • Köszönjük mindenki munkáját, különösen is a Hujbert házaspárét, a nyitott templomok éjszakája lebonyolításáért, szervezéséért.
  • Szülői értekezletet a hittanosok szüleinek, szept. 28-án a Veni Sancte után a közösségi házban.
  • Szeptember 23-án, kedden, 10 órakor babamisét tartunk. Szeretettel hívjuk és várjuk a kisgyermekes anyukákat, nagymamákat!
  • Hétfőn, 22-én, a szentmise után várjuk sütizésre a hétköznap szentmisére járókat a plébániára.
  • Jövő szombaton, 27-én, a Váci Székesegyházban lesz akolitusaink avatása, mindenkit szeretettel várunk. Imádkozzunk értük és családjaikért.
  • Jövő vasárnap szentírás vasárnapja, a 9.30-as szentmisén kérjük a Szentlelket az új iskolaévre. A mise végén megáldjuk a tanuláshoz szükséges eszközöket, /tolltartó, táska, füzet stb./
  • Ezen a szentmisén lesz az új egyháztanács eskütétele is.
  • Katekumen csoport indul, szeptember 29-én, hétfőn 19.30-kor a közösségi házban. Mindenkit szeretettel hívunk, aki szeretné hitét mélyíteni, közösséghez tartozni, különös tekintettel, akik felnőtt korukban keresztelkednének, elsőáldoznának, bérmálkoznának.
  • Elsőáldozók szüleinek találkozója, 23-án, kedden 19.30-kor a közösségi házban.
  • Ministránsaink a béke kézfogását az oltártól, mintegy Krisztustól viszik a padban ülőkhöz. Kérjük, h. várjuk meg őket a kézfogással és a tőlük kapott béke kéznyújtást adjuk tovább a mellettünk ülő felé., Az Isten Báránya ének, ezért rövid csend után fog kezdődni.