E Hirdetések E Hirdetéseink 2014. november 16.

Hirdetéseink 2014. november 16.

• Jövő vasárnap Krisztus Király ünnepén Erzsébet napi karitászgyűjtés.  A 9.30-as szentmise keretében ministráns avatás. Ugyanezen a napon 17.30-kor imaóra lesz.
  • Az irodai órák változtak. Ezen túl hétfőn és csütörtökön 16 – 18 –ig, kedden és pénteken 9 – 11 –ig lesz irodai szolgálat a plébánián.
  • Városunk legfiatalabb köztere egyházi áldásban és szerény ünneplésben részesül Árpád-házi Szent Erzsébet napját követően. Egy nagylelkű felajánlásnak és az önkormányzati hozzájárulásnak hála, virággal, szép alappal büszkélkedik a szobor. Ki-ki személyesen tiszteleghet is a magyar királylány Európa-szerte nagyra becsült alakja előtt egy mécsessel. 17 órakor a Szent Márton Közösségi Házban korabeli muzsika lesz.
  • November 21-re esik 3. péntek, 17.30-kor Engesztelő Rózsafüzér lesz a templomban.