E Hirdetések E Házasság Hete 2016

Házasság Hete 2016

HÁZASSÁG HETE Nagymaroson!hazassag-hete-logo

Szeretettel hívunk minden házaspárt és érdeklődőt világnézeti és felekezeti hovatartozástól függetlenül, aki a házasságot értéknek tekinti!

2016. február 9-13.

Helyszín: Szent Márton Közösségi Ház (a templom mellett)

Téma: Szexualitás – az Isten ajándéka

A Teremtő Isten úgy alkotta meg az embert, hogy a szeretet kiáradásának isteni élményét már a Földön is megtapasztalhassa! Az öncélú, lejáratott, kiüresített testiség helyett keressük a Teremtő eredeti szándékát! Ebben segítenek előadóink.

• 2016. február 9. kedd 20:00: Gorove László és Kriszta
  • 2016. február 12. péntek 20:00: Krúdy Tamás és Zsófia
  • 2016. február 13. szombat 18:30: Házassági fogadalom megújítása szentmise keretében a római katolikus templomban
  • 2016. február 13. szombat 20:00: Gyertyafényes vacsora – kérjük, hogy a vacsorára a uh.raynakaytuknull@ylapal címen jelentkezzetek, vagy február 10-ig személyesen iratkozzatok fel a szervezőknél!

„Csak a test képes láthatóvá tenni a láthatatlant. Isten azért teremtette testünket férfiasságában és nőiességében, hogy »átvigye« a mennyből a földre »az öröktől fogva az Istenben rejlő misztériumot«.”

Bármilyen kérdés esetén e-mail-ben is állunk rendelkezésre.

Szeretettel várunk mindenkit!

Bakelit férfiközösség