E Hirdetések E Hirdetéseink 2012. december 16.

Hirdetéseink 2012. december 16.

• Minden hétköznap 6 órakor lesz roráte szentmise, előtte gyóntatás. Szombaton csak este 6-kor lesz szentmise. Az utolsó roráte pénteken reggel lesz.
  • A téli időszakban a 9:30-as szentmise alatt a napközi kisterme nyitva van, a sírós kisgyermekek szülei számára követhető a
  • szentmise hangja.
  • Egyházközségi disznóvágás lesz január 19-én szombaton. Jelentkezés Szincsák Ferinél. 14 év alatt ingyenes a részvétel, felnőtteknek 2000 Ft. Az összeget a jelentkezésnél kell befizetni.
  • Misztrál karácsonyi koncert 22-én szombaton 19 órakor lesz.
  • Ma délután mindenki karácsonya, 16 órakor.
  • A karácsonyi ünnepi miserend a hirdetőn olvasható.
  • A plébániai levelezőlistára a honlapon lehet feliratkozni.
  • A hátsó asztalon egy kosárba gyűjtjük azokat az imaszándékokat, amelyekért közösség imáját kérjük. Gyerekek is írhatnak imát!
  • Aki valamilyen programot szervez, kérjük, Dániel Gabit vagy Hadi Dettit értesítse a program időpontjáról, a használni kívánt eszközökről (napközi termei, plébánia udvar, stb.), illetve a tervezett résztvevők köréről! Ezzel megkönnyítjük a szervezéseket és elkerüljük a programok ütközését.