E Hirdetések E Hirdetéseink 2012. május 12.

Hirdetéseink 2012. május 12.

• Pünkösdhétfőn tartjuk egyházközségi majálisunkat. Részletek a hirdetőn.
  • A gyóntatószék mellett székeket helyeztünk el, kérjük ha valaki hely hiánya miatt használja, áldoztatás idejére szíveskedjék visszahelyezni a helyére.
  • Hétfőn 10 órakor kismamák és babák szentmiséje lesz.
  • Csütörtökön az elsőáldozókat és szüleiket várjuk 19 órára a plébánia kertbe.
  • Jövő vasárnap pünkösd ünnepe lesz, a 18:30-as szentmise a Német Kisebbségi Önkormányzat szervezésében német nyelvű lesz.
  • Szombaton este, pünkösd vigíliáján, 17:30-tól szentségimádás, szentmise, a plébániai keretben agapé, utána kb. 20 órától szentlélek váró virrasztás a kálvárián. Kérjük, aki tud, hozzon sütit vagy innivalót erre az alkalomra. Az idősek számára autó is indul a Kálváriára. Gyülekező 20 órakor a templomnál. Akik nem bírják gyalog az utat megtenni, Szabó Ildikónál, jelentkezhetnek a hét folyamán.
  • Az ifjúsági találkozó május 25-én lesz. Találunk letéve imát a találkozóért.