E Hirdetések E Hirdetéseink 2013. január 20.

Hirdetéseink 2013. január 20.

• Öt alkalomból álló önismereti tréning indul január 21-én, hétfőn 19 órakor a napköziben. Részletek a faliújságon olvashatók.
  • Január 26-án, szombaton egyházközségünk ismét megrendezi a hagyományos farsangi ünnepségét a művelődési házban. A részletek a faliújság plakátján, az Egyházközség honlapján, és a padok mögött elhelyezett szórólapokon olvashatók. Nagyon várjuk, és a sekrestyében a misék után gyűjtjük a tombolára a felajánlásokat, tombola tárgyakat és az esetleges anyagi, illetve természetbeni adományokat. Belépő és pártolójegyeket a vasárnapi szentmisék után a templom előtt, illetve 26-án a helyszínen lehet vásárolni.
  • Február 1–3-ig férfi lelkigyakorlat lesz Máriabesnyőn. Részletek a szórólapokon találhatók. Jelentkezés István atyánál.
  • 21-én, hétfőn 17 órakor lesz nálunk az ökumenikus imaóra. A református templomban pedig csütörtökön 16:15-kor, utána szeretetvendégség.
  • Január 30-án ALPHA kurzus indul. Ez egy 12 alkalomból álló rendezvénysorozat, ami a kereszténységgel kapcsolatos alapinformációkat szeretné átadni. Elsősorban olyanoknak, akiknek nem volt módja megismerkedni a kereszténységgel, de olyanok számára is építő lehet, akik a hitben megerősodni szeretnének. Az ALPHA kurzus eredeti elképzelése szerint a beszélgetések terített asztal mellett, kötetlen formában zajlanak. Minden érdeklődőt szeretettel várunk, meghívókat a padok mögött találnak. Kérdésekkel a karitász tagokhoz lehet fordulni
  • Várjuk azoknak a jegyeseknek a jelentkezését, akik ebben az évben szeretnének templomunkban házasságot kötni.