E Hirdetések E Hirdetéseink 2014. március 30.

Hirdetéseink 2014. március 30.

• Ma, az esti mise után Böjte Csaba testvér DVD-jét vetítjük a templomban.
  • Péntekre új gyerek c. könyv bemutatása lesz hétfőn 19 órakor a napköziben.
  • Pénteken a szentmise után keresztút.
  • Ovisoknak és iskolásoknak bábozás ma, 16 órától.
  • Ma, a 9.30-as szentmise után a napköziben hittanosok előadnak egy 20 perces színdarabot.
  • Akik utoljára gyerekkorukban tanultak hittant és szeretnének többet tudni, vagy kérdezni a katolikus egyház tanításairól, és akik felnőttként szeretnének megkeresztelkedni, elsőáldozni vagy bérmálkozni, azok jelentkezését várjuk István atyánál vagy Gável Péternél.
  • Jövő vasárnap, a 9.30-as után felnőtt asszisztencia próba lesz a templomban.
  • Az elsőáldozóknak és szüleiknek a napköziben ugyancsak a szentmise után közös készület az elsőáldozásra.
  • Pénteken 17.30-tól ENGESZTELŐ rózsafüzér a szentmise előtt hazánkért, jövőnkért.
  • Akiről tudunk, hogy otthonában szeretné elvégezni húsvéti gyónását, István atya felé jelezzük.