E Hirdetések E Hirdetéseink 2015. augusztus 2.

Hirdetéseink 2015. augusztus 2.

• Pénteken, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban.
  • Csütörtökön fél 6-kor szentórát tartunk.
  • Augusztus 14-15-én rendezzük a nagyapa- apa – fia kenuzást. Pénteken 10-11 óra között gyülekeznénk az első csoporttal a nagymarosi Panoráma parkoló alatt a Duna parton. Cél a szokásos, a Szentendrei-sziget Nagy- Duna ági szakasza, a szigetspicctől kb. 1 km-re. Azok, akik csak délután tudnak jönni, javasoljuk, hogy 16-17 óra között érkezzenek meg a táborhelyre, 17 órakor szeretnénk megnyitni a tábort püspöki Szentmisével. Ezt vacsora követné, majd Nagyapa-Apa-fia közös program. Este tábortűz. Reggel imával, reggeli tornával kezdenénk a napot, majd reggeli következne. Délelőtt a felnőtteket és a gyerekeket külön program várja. Ebéd után  fejeznénk be az együttlétünket. Jelentkezés Jórász Zsoltnál, vagy István atyánál.