E Hirdetések E Hirdetéseink 2015. augusztus 30.

Hirdetéseink 2015. augusztus 30.

• Nagyon köszönjük mindenki munkáját, mit a Közösségi Ház éves nagytakarításárt végzett.
  • Szeptember 5-én, szombaton lesz a  Nosztrai zarándoklatunk.  A szentmise délután 3 órakor kezdődik Márianosztrán a templomban.  Gyalogosan, gyülekezés a templom előtt 9 órakor, a cserkészek vezetésével. Kerékpárral indulási időpont 13 óra, a templom elől. A busz 14:00 kor indul a templom elől.
  • Szeptember 13–án tartjuk Templomunk búcsúját. Azt ünnepei szentmise 9.30–kor kezdődik, utána autó, motor, bicikli, babakocsi megáldás. Ez a szentmise lesz egyben a gyerekek Szentlélek hívó szentmiséje is. A mise végén tanszermegáldás. A szentmise után a plébánia keretben megkínálhatjuk egymást finomságokkal, amit magunkkal hozunk. A 8–as és az esti szentmise ezen a napon csendes lesz.
  • Idén szeptember 19-én, szombaton este 6 órai kezdéssel kerül megrendezésre, a Nyitott Templomok Éjszakája országos rendezvény nagymarosi programja. Ebből az alkalomból többek között kiállítás, templombemutatás, harangnézés és orgonakoncert  várja az érdeklődőket. Kérjük a kedves testvéreket, hozzanak a kedvenc borukból 1 üveggel, hogy megkínálhassuk egymást az est folyamán.
  • István atya várja azoknak a fiataloknak és felnőtteknek a jelentkezését, akik szeretnének megkeresztelkedni, elsőáldozni, vagy bérmálkozni.
  • Szeptember 4-én, 1. pénteken 17.30-tól engesztelő rózsafüzér lesz a templomban.