E Hirdetések E Hirdetéseink 2015. december 13.

Hirdetéseink 2015. december 13.

• A roráték reggel 6 órakor kezdődnek, előtte gyónási lehetőség. Karácsonyi szentgyónásunkat ne hagyjuk az utolsó pillanatra. A héten minden nap lesz szentmise és reggeli a gyerekeknek.
  • A Szent Márton év keretében művészetterápiás foglalkozás indul, havi 1 alkalommal. „Gyógyító történetek szent Márton életéből.” címmel. Első alkalom 15-én, kedden 20 órakor a Közösségi Házban.
  • Nagymaroson két éve szerveztünk olyan lelkigyakorlatot férfiaknak, amire templom nem járó, de szimpatizáns urakat is hívtunk Egyszerűen csak „nehéz fiuk” lelkigyakorlatának hívtuk. Most újra hívjuk őket. Az időpont, január 22 – 24 -ig, Máriabesnyőn. Természetesen várjuk azokat az urakat is, akik nem nehéz fiúk, de szívesen eljönnének. Jelentkezés István atyánál.
  • Pénteken, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban.
  • Ma, a szentmisék után, a templomon kívül Kárpátalja számára gyűjtünk. Az adomány a nagymarosi származású Ungvári konzul segítségével jut el a rászorulókhoz.
  • Karácsonyi ebédek készítésére lehet feliratkozni a hátul kitett íven. Az adománynak szánt ebédet dec. 25-én fél 12-re kérjük összekészíteni, ekkor megyünk érte és szállítjuk a gyűjtőpontra. Minden kérdéssel a karitászvezetőt lehet megkeresni!
  • A karitász gyertyák  hét végétől kaphatók. Dec. 19-én a főtéri vásáron karitász stand is lesz.
  • Faluközi karizmatikus gitáros énekes ima összejövetelre hívunk mindenkit, amelynek időpontja szerdán este fél 9-től 10-ig lesz. Ez egy kezdeményezés, amely során Nagymaros, Kismaros, Verőce együtt szervez havi egy ilyen imaalkalmat. A mostani szerdai összejövetel itt lesz Nagymaroson, a későbbiek meg felváltva a 3 településen. Szeretettel vár mindenkit a templomnál:      Zoller Rezső és Tekla
  • Beer püspök úrral készült interjú kötet megvásárolható Haniberger Mártinál.
  • Elkészült a templomunk hangosítás. Köszönjük annak a 10 adományozónak, akik 400 ezer forintos beruházást magukra vállalták.
  • Boros Zoltán atya megérkezett, fogadjuk őt szeretettel.