E Hirdetések E Hirdetéseink 2015. november 8.

Hirdetéseink 2015. november 8.

–       A kisgyermekesek figyelmébe ajánljuk, hogy nov.15. vasárnaptól,  a 9.30-as szentmise prédikációja  alatt foglalkozást tartunk a legkisebbeknek a közösségi házban. A szülőknek a szentmise ki lesz hangosítva a hittanteremben. A hitoktatók foglakozást tartanánk az evangéliummal kapcsolatban a legkisebbeknek, főleg kisovisoknak.

– Városunk védőszentjének 1700-ik éves születési évfordulójának alkalmával Szt. Márton évet hirdettek meg országunkban. Jövő héten vasárnap, november 15-én a fél 10-es mise után a közösségi házban lesz Szt. Márton évéhez történő csatlakozásunk megnyitója, melynek keretében Szt. Márton életét bemutató kiállítás is megtekinthető. A megnyitó alkalmával, továbbá a városi és az egyházközségi honlapokon tudhatjuk meg és követhetjük, hogy a Szt Márton év folyamán milyen program lehetőségek lesznek városunk, egyházközségünk szervezésében. Mindenkit sok szeretettel várunk.