E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. április 24.

Hirdetéseink 2016. április 24.

• Ma az ukrajnai rászorulók támogatására gyűjtünk.
  • A Lelkes közösség nevében szeretettel hívunk mindenkit, hogy pünkösdre készülve a hét 1-1 napján együtt imádkozzunk városunk, közösségeink megújulásáért, szívünk átalakulásáért, hogy egyre mélyebben át tudjuk adni magunkat Isten ajándékozó szeretetének. A hátul kitett táblázaton fel lehet iratkozni, h. ki – ki melyik nap tudna vállalni imát, böjtöt, szentmisét, szentségimádást. Akik egy napra iratkoznak fel, imádkozhatnak külön, de megbeszélhetnek egy közös találkozót is, amikor együtt hordozzák közösségünket.
  • Akik a nyári időszakban szívesen vállalnák, hogy megmutatják a templomunkat az idelátogatóknak, Dankai Marikánál, vagy István atyánál jelentkezzenek. Kellő számú jelentkező esetében, csak 2 – 3 havonta kerül valakire sor hétvégén egy – egy délelőttre, vagy délutánra.
  • Örömmel hívunk mindenkit a következő Faluközi gitáros énekes dicséretre! Ennek időpontja most szerdán Április 27-én, este fél 9-től 10-ig lesz a Kismarosi templomban. A Nagymarosiak a helyi templom elől negyed 9-kor indulnak, az autókkal érkezők segítenek a szállításban.
  • 29-én pénteken az esti szentmise után 7 órától dicsőítés lesz a templomban, mindenkit szeretettel várunk.
  • Május 8–án vasárnap lesz a 9.30 –as szentmise keretében az elsőáldozás. Imádkozzunk a gyerekekért.