E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. december 11.

Hirdetéseink 2016. december 11.

• Adventben a hétköznapi szentmisék reggel 6 órakor kezdődnek.
  • Azok a gyerekek, akik legalább 5 rorátén részt vesznek, januárban jutalom kiránduláson vehetnek részt. A roráték után reggelire várjuk őket. Reggelit készítők kérjük István atyánál jelentkezzenek.
  • Adventben szombaton  esti misék kezdetén ünnepélyesen gyújtjuk meg a az adventi koszorún a soron következő gyertyát.
  • Ahogyan minden szentmisét, a roráte miséket is élőben közvetítjük a plébánia honlapján.
  • Karácsonyi szentgyónást Zoltán atyánál bármikor el lehet végezni. Szentmisék, roráték előtt, után, vagy egyeztetve István atyánál lehetséges.
  • Nehézfiúk lelkigyakorlata lesz január 10–13 –ig Jelentkezés István atyánál.
  • Cigánypasztorációs imádságra immáron két éve hívjuk a testvéreket. Kis lépésekkel próbálunk hozzájárulni ahhoz, hogy cigány testvéreink közelebb kerüljenek Istenhez, bekapcsolódhassanak az egyház életébe. Ugyanilyen apró lépésekkel hatunk talán a nem cigány testvérek szemléletére is, hogy a cigány-nem cigány emberek közti kapcsolat épülhessen, egységben lehessünk, egymás támaszára. Dec 17 –én, a 18, 30 –as szentmise egy hálaadás, ahol Jézus meghívására, testvérként, egységben jöhetünk össze.  A szentmisét követően kis agapéra mindenkit várunk.
  • Dec.25-re ismét lehet karácsonyi ebédeket felajánlani! A hátul lévő íven kérjük feliratkozni!
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Jövő héten, pénteken este 19:00-tól lesz a dicsőítés.
  • Hátul elhelyezésre került az elkészült szentély szekkókra adományozók névsora. Kérjük, ha valaki hiányosnak találja, szíveskedjék az adományozó nevét a papírra olvashatóan ráírni.