E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. február 28.

Hirdetéseink 2016. február 28.

• A 9.30–as szentmise után, húsvétig minden vasárnap lesz ministránsgyűlés lesz. .
  • Ma országos gyűjtés lesz, a katolikus iskolák javára.
  • Újra rendelkezhetünk adónk 1%-ról Egyházunk számára, illetve valamely alapítvány számára. Akkor is rendelkezzünk, ha 0 az Egyház számára való adó 1%-a, mert az államtól a rendelkezők száma szerint kapunk támogatást templomainkra. Civil alapítványnak a Cédrus egyesületet, illetve a Kismarosi nővérek alapítványát ajánljuk.
  • Nagyböjti lelkigyakorlat lesz március 7-én hétfőn és 8–án kedden, a 18.30–as szentmise keretében, melyet Marton Zsolt atya, a Központi Szeminárium rektora tart. A szentmisék alatt szentgyónási lehetőség lesz.
  • Március 12- én szombaton, ima délután lesz betegeinkért.  Délután 3 -kor közben járó ima, előadás, közben folyamatos szentségimádás egész délután gyónási lehetőség lesz. A 18, 30 -as szentmisével fejezzük be, ekkor lesz a betegek kenetének kiszolgáltatása is. Szeretettel hívunk mindenkit, nem csak a betegeket! Természetesen, ha van olyan az ismerősi körünkben, aki beteg és szeretné az Úr Jézus  segítségét kérni a testi – lelki gyógyuláshoz, akkor őket is nyugodtan hozzuk el. A következő hetekben hordozzuk imáinkban, böjtjeinkben ezt a délutánt, kérve, kiesdve Isten gyógyító szeretetét.
  • Csütörtökön fél 6 kor szentórát tartunk!
  • Péntek, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!