E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. február 7.

Hirdetéseink 2016. február 7.

• A Házasság Hete előadásai 9-én és 12-én 20 órakor kezdődnek a Közösségi Házban. Részletes program a Hirdető táblán olvasható. Várjuk a házaspárokat, házassági ígéret megújítására, 13 –án, szombaton, a 18, 30 –as szentmisére. A szentmise után 20 órakor vacsorára hívjuk a párokat. Előzetes jelentkezés Drobilich Janónál.
  • Köszönjük mindenki munkáját, aki a gyerek farsang szervezésében részt vett.
  • Ma, a 9, 30 –as szentmise keretében az elsőáldozók, bérmálkozók bemutatása.
  • A szentmisék után balázsolás.
  • Szerdán, hamvazószerda. Szentmise 18.30–kor lesz. Szigorú böjti nap. 14 évtől nem eszünk húst, 18 és 60 között, háromszor eszünk és egyszer lakunk jól.
  • Nagyböjtben, minden pénteken a szentmise után keresztutat tartunk.
  • Egyházközségünk kenyéren és vízen való böjtöt hirdet a nagyböjt minden napjára egyházközségünk lelki megújulásáért. Minden nap este 8 órától másnap este 8-ig tart a szeretetből vállalt önmegtartóztatás, amiben egymást váltják a jelentkezők. (Amelyik napot választottam, annak előestéjén este 8 órakor kezdődik már a böjtöm és tart másnap este 8-ig. Feliratkozni a templom végében álló kis asztalra kitett listán lehet.
  • Február 21–én, vasárnap 11 órakor jegyes kurzus kezdődik a közösségi házban.
  • Nagyböjti program hátulról elvihető. Aki plébániai @ listán már megkapta, kérjük hagyja meg azoknak, akik nem interneteznek.