E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. január 17.

Hirdetéseink 2016. január 17.

• Várjuk azoknak a jegyespároknak a jelentkezését, akik ebben az évben szeretnének házasságot kötni. A jelentkezés István atyánál történik.
  • Az Egyházközségünk birtokában van egy nagyszüleink, dédszüleink által használt, gyönyörűen hímzett templomi zászló, egy valódi relikvia. A Közösségi Házban szeretnénk állandó jelleggel elhelyezni, kiállítani. A szakszerű és látványos bemutatás anyagi feltételeinek megteremtésére gyűjtünk a mai vasárnap.
  • Kilenc alkalomból álló Szentlélek szeminárium indul, január 21 –én, csütörtökön 20 órai kezdettel a közösségi házában. Szórólapok hátulról elvihetők.
  • A mai napon ökumenikus imahét kezdődik. Ma a református templomban 17 órakor, hétfőn 17 órakor a nálunk, pénteken 17 órakor a református templomban lesz imaalkalom.
  • Jövő vasárnap a Püspöki kar által meghirdetett országos gyűjtés lesz.