E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. november 13.

Hirdetéseink 2016. november 13.

• Ma, 10.30-tól gyerekek részére filmvetítés lesz a Közösségi Házban. Teréz anya életét néznénk meg rajzfilmen.
  • Adakozó  szentjeink,  Márton és Erzsébet emlékünnepei közti időben, november 11 -e és 19-e között meghirdetjük a „SZEREZZ ÖRÖMET NAPOK”-at. Arra biztatunk mindenkit, hogy ezekben a napokban próbáljon környezetében minél több embert megörvendeztetni! Hogy hogyan, azt mindenkinek a fantáziájára bízzuk. Ha valakinek valami nagyon jól sikerült, írja le és dobja be az oldalbejárat melletti ládába vagy mesélje el valamelyik karitász tagnak! A templomban hátul találunk egy szórólapot is, ami segít örömet szerezni.
  • A nagymarosi templom freskóinak restaurálására, adománygyűjtő kiállítás lesz a Sigil kávézóban. A kiállítás megnyitója, november 19–én, 16 órakor lesz. Az alkotók a műveikért eladásából befolyt összeget, a templom felújítására ajánlják fel.
  • Jövő vasárnap, nov. 20-án, Krisztus Király ünnepén Erzsébet napi karitász gyűjtés. 15.30-kor az Erzsébet szobornál gyertyát gyújtunk, majd a Közösségi házban egy előadást hallgatunk meg, szent Erzsébetről majd bemutatjuk a karitász munkáról készült vetítést. Mindenkit szeretettel várunk!  7.30-tól szent órát tartunk
  • Jövő hét péntek, 3.péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Megjelent a Beer Miklós püspök atyával tavaly készült interjúkötet folytatása. Nagymaroson Haniberger Mártinál, lehet megvenni.