E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. november 6.

Hirdetéseink 2016. november 6.

• Lassan véget ér az Irgalmasság éve, ezért jövő vasárnap, 13-án 10. 30. órától hittanos gyerekek részére filmvetítés lesz a Közöségi Házban Teréz anya életét néznénk meg rajzfilmen.
  • Jövő hét végén  befejeződik a jubileumi Szent Márton év. November 11–én, Szt Márton napján ünnepi szentmisével zárjuk le az évet. A szentmise után dicsőítő zenés imádság lesz a templomban. Másnap, 12-én, szombaton 16 órakor záró rendezvény lesz a Közösségi Házban. Ennek keretében kiállítjuk és díjazzuk  a rajzpályázatra beérkezett pályaműveket, bemutatjuk Döbrössy Kriszta új könyvét és felidézzük az év eseményeit. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Jövő héten az egyháztanács, munkahétvégén vesz részt Kismaroson a Nővéreknél. Hordozzuk őket imáinkban.
  • Szeretettel hívunk és várunk minden lányt, aki szeret énekelni, és szeretne csatlakozni orgonás énekkarunkhoz. A próbák vasárnaponként vannak 9-fél 10-ig a közösségi házban. Jelentkezni Zoltainé Szabó Ildikónál vagy Trieb Mariannál lehet
  • Nov.12-én szombaton 9:00-tól Szobon lesz Észak-Dunamenti Ifjúsági régiójának találkozója. Szeretettel várnak minden fiatalt 13 éves kortól. Részletek a plakáton!