E Hirdetések E Hirdetéseink 2016. szeptember 11.

Hirdetéseink 2016. szeptember 11.

• Ma, templomunk szentély freskóinak felújítására szeretettel kérjük a perselyadományaitokat.
  • Szeptember 14. Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepe, templomunk búcsúja. A szokott módon,18.30–kor lesz szentmise.
  • Szeretettel hívunk mindenkit szeptember 17-én szombaton, a Nyitott Templomok Éjszakája nagymarosi rendezvényére.  Az este 6 órás megnyitót követően érdekes, tartalmas előadásokat láthatunk, hallhatunk. A gyerekeket is várjuk izgalmas programokkal templomunkba. Aki teheti, hozzon magával egy üveg bort, hogy megkínálhassuk egymást.
  • Nagymarosi levél hátulról elvihető. A Találkozó, október 1–jén, szombaton lesz, az esti 18.30 -as szentmise elmarad. A plébánia kertben Beer Miklós püspök atya aranymiséjét mutatja be 16 órakor. A péntek esti szentmise 19 órakor fog kezdődni. A Gyerekmarosról szóló tájékoztató és a találkozóért való ima hátulról elvihető.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Miseigazolvány és matrica osztás a gyerekeknek, misék után.
  • Szeretettel hívjuk a kisbabásokat a közösségi házba misekuckóra, amely minden vasárnapi fél tízes mise alatt működik. A teremben a szülőknek lehetősége van figyelemmel kísérni a szentmisét képernyőn, illetve áldoztatás is van odaát. Akinek nehéz a kicsi babájával, mászó kisgyerekével a templomban a szentmise alatt, kérjük vegye igénybe ezt a lehetőséget. A misekuckó ovis részébe az ovis gyermekeket várjuk, nekik a prédikáció alatt tartunk foglalkozást az adott vasárnapi evangéliumhoz kapcsolódóan, majd visszajövünk a templomba. A kuckó plakátja az oldalajtó mellett látható, ez jelzi, hogy várjuk a gyerekeket, ha nincs kint a plakát, akkor nincs misekuckó!