Hirdetéseink 2017. április 23.

  • Ma, 15 órakor szent órát tartunk
  • Nagyon köszönjük mindazok segítségét, akik idén is segítenek templomunk hétvégi nyitva tartásának lehetővé tételében, templomunk bemutatásában. Május 1 – október 29. között szombat és vasárnapi napokon van lehetőség idegenvezetést vállalni Dankai Marikánál. Ha valaki nem szeretne beszélni, írásos anyag rendelkezésre áll magyarul, angolul és németül, a látogatók kezébe adható, csak legyen ott valaki,aki ezt megteszi.
  • A nagyböjti rejtvény leadásának határideje jövő vasárnap a diákmise előtt 10 perccel jár le. A rejtvényeket névvel ellátva a hátul kihelyezett dobozba lehet bedobni.
  • Örömmel hívunk mindenkit a következő Faluközi énekes gitáros dicsőítésre Kismarosra. Ennek időpontja most szerdán Április 26.-án este fél 9-től lesz a Kismarosi templomban.
  • Május 4 –én, csütörtökön, az esti szentmise után, Varga László kaposvári megyéspüspök úr lesz vendégünk, aki a szentségimádásról fog tanítani bennünket. Szeretettel várunk mindenkit. Akik részt vesznek, a folyamatos szentségimádásban külön kérjük, h. lehetőségükhöz mérten jöjjenek el, h. röviden kiértékelhessük az elmúlt időszakot, illetve a nyári folytatás lehetőségéről is szeretnénk szót ejteni.
  • Május 6–án, szombaton 10 – 15 óráig várjuk azokat a fiatalokat lelki napra, akik az Ifjúsági Találkozó rendezésében szeretnének segíteni.
  • Ugyanezen a napon hegyi mise a Kálvárián 16 órakor. Mindenkit várunk !

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.