Hirdetéseink 2017. augusztus 20.

  • Egyházközségi közös ebédet szervezünk szeptember 3-án, vasárnap a 9.30-as szentmise után. A részvétel ingyenes, innivalót, süteményt hozzunk magunkkal. Előzetes jelentkezés szükséges augusztus 25-ig a létszám miatt. Jelentkezés e mailon lehetséges, vagy Molnár Szabolcsnál személyesen, illetve a sekrestyében elhelyezett lapon teheti meg.
  • A közösségi ház éves nagytakarítása augusztus 26-án, szombaton reggel 8 órától lesz. Sokféle munka van, minden kézre szükségünk lesz, férfiak és nők, idősebbek és fiatalok segítségére egyaránt számítunk. Tisztítószereket biztosítjuk, a takarítóeszközöket szintén, de lehet hozni  sajátot is. 1-2 óra segítség is sokat jelent! Nagyon várunk mindenkit !
  • Nagyom köszönjük a családtábor szervezőinek a munkáját, Jövő vasárnap hallhatunk róla beszámolót.
  • Az Élni muszáj című dokumentumfilmet 2017. augusztus 23-án 21.35 órakor tűzi műsorára a DunaWord csatorna a Totális Diktatúrák Áldozatainak emléknapja alkalmából. A film az 1945-ben a Szovjetunióba kényszermunkára elhurcolt civileknek állít emléket.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.