E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. augusztus 27.

Hirdetéseink 2017. augusztus 27.

• Egyházközségi közös ebédet szervezünk jövő vasárnap a 9.30-as szentmise után. A részvétel ingyenes, innivalót, süteményt hozzunk magunkkal. Előzetes jelentkezés szükséges Molnár Szabolcsnál személyesen ma délig, illetve a sekrestyében elhelyezett lapon.
  • Nagyon köszönjük mindenki munkáját, aki részt vett a közösségi ház takarításában.
  • Jövő vasárnap a 9, 30 –as szentmise után a ministránsok szüleit szeretnénk hívni egy rövid megbeszélésre.
  • Házas lelkigyakorlat lesz István atya vezetésével, szeptember 29-október 1 –ig, péntek estétől vasárnap délig Máriabesnyőn. Jelentkezés őnála történik.
  • Örömmel hívunk mindenkit a következő Faluközi gitáros énekes dicséretre. szerdán augusztus 30-n este fél 9-től a Verőcei templomban.
  • Jövő hét péntek, 1.péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafűzér a templomban! A szentmise a szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra lesz felajánlva