Hirdetéseink 2017. december 3.

  • Adventben minden hétköznap reggel 6 órakor kezdődőnek a roráte szentmisék. A gyerekeket utána reggelizni várjuk a közösségi házban. Azok a gyerekek, akik legalább 5 rorátén részt vesznek, jutalom kirándulásban részesülnek. Adventben csak szombaton és vasárnap lesz esti szentmise 18, 30 –kor.
  • Aki szeretne adventben szentignáci, személyesen vezetett lelkigyakorlatot végezni, István atyánál jelentkezzen.
  • Hétfőn a decemberben születettekért lesz a szentmise felajánlva. Szeretettel várjuk őket.
  • December 6 –án  18 órára, szeretettel várjuk a gyerekeket mikulás ünnepségre a templomba.
  • Pénteken Szeplőtelen Fogantatás ünnepe.
  • Az Adventi gyertyagyújtásokat követő szentmisék után szeretnénk megvendégelni testvéreinket egy-egy pohár forralt borral illetve teával. Nagy örömünkre szolgálna, ha minél többen elfogadnák meghívásunkat! Szeretettel: a Pasztorális team.
  • A karitász év első lépéseként adventi naptár kerül az oldalbejárat melletti hirdetőtáblára. A zsebekre minden nap rátűzünk egy ajánlást, amely karitatív cselekedetekhez ad ötletet. Akarjunk segíteni a szegény embereken,  ez  pedig majd segít minket, hogy közelebb kerüljünk a szegényen közénk jövő Jézushoz. Arra is biztatunk mindenkit, hogy egy-egy alkalommal szerzett tapasztalatát össze meg velünk úgy, hogy a megfelelő zsebbe beleteszi beszámolóját.
  • December 23 –án, szombaton közös halászléfőzés lesz. Aki szeretne részt venni rajta, Horváth Jánosnál jelentkezzen.
  • Ma este az iszlám és kereszténység témában, előadás lesz a közösségi házban.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.