E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. február 26.

Hirdetéseink 2017. február 26.

• Ma a katolikus iskolák számára van országos gyűjtés.
  • A nehézfiúk után, női lelkigyakorlatra hívjuk a hölgyeket. „Szorgos”= fitt, mindenre figyel, reagál, nélküle nem működhet semmi otthon, azaz mindenre „neszre” figyel, állandóan éber, stb. Így alakul ki a Fitt+Nesz / Fitness, azaz FITT a konyhában, a gyerekek logisztikájában, takarításban, vásárlásban, pénz költésében. AZAZ MOST egy lelki Fitt-Nesz-re hívjuk, a magukat FITT nek érző hölgyeket Máriabesnyőre, március 25 –i hétvégén. Jelentkezés István atyánál.
  • Ma,11 órakor a közösségi házban jegyes kurzus kezdődik azoknak a pároknak, akiknek ebben az évben lesz az esküvőjük.
  • Jövő vasárnap lesz a 9, 30 –as szentmisében az elsőáldozók bemutatása.
  • Jövő hét péntek, 1. péntek, igy 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban.
  • Csütörtökön 17,30-kor szentórát tartunk
  • A folyamatos szentségimádásra hátul a kitett lapon még lehet jelentkezni.
  • Szerdán, hamvazószerda. Szentmise 18, 30 –kor lesz. Szigorú böjti nap. 14 évtől nem eszünk húst, 18 és 60 között, háromszor eszünk és egyszer lakunk jól.
  • Nagyböjtben, minden pénteken a szentmise után keresztutat tartunk.
  • Aki szeretne nagyböjtben szent ignáci lelkigyakorlatot végezni, István atyával egyeztessen. Hátul találunk róla tájékoztatót.
  • István atya könyvei a sekrestyében kaphatók.
  • Gyónási felkészülést segítő lelkitükör hátulról elvihető.
  • Nagyböjt első és harmadik vasárnapján., a 09. 30-as szentmise után,  hittanos rejtvényes, színezős feladatlapot kapnak a gyerekek, amit a családok, testvérek közösen oldhatnak meg. A megfejtést a templomba kihelyezett zárt dobozba lehet bedobni húsvétig, eredményhirdetés húsvéti időben lesz.