Hirdetéseink 2017.május 14.

  • Május 20 –án lesz az Ifjúsági találkozó. Hordozzuk imáinkban az ide érkező fiatalokat. A nagymarosi levél hátulról elvihető és az imádság a Találkozórét is. A Gyerekmarosról tudnivalókat is hátul találjuk. Szeretettel várjuk rá a gyerekeket. A péntek esti szentmise 19 órakor kezdődik. A szombat esti szentmise elmarad, 16 órakor a plébánia kertben Varga Lajos püspök úr mutatja be a szentmisét.
  • A folyamatos szentségimádást a nyáron is szeretnénk folytatni. Mivel sokan szabadságra mennek, szükség volna még több beugróra, akik eddig nem iratkoztak fel, de szükség esetén, ha itthon vannak, megkérhetők helyettesítésre. Ezért, kérjük, hogy aki erre szívesen vállalkozik, nevét, telefon számát legyen kedves felírni a beugrók névsorához. Érdemes mindenkinek, aki időpontot vállalt, keresni egy – két lehetséges helyettest, akit szükség esetén megkér.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, igy 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Május 21-én a 1/2 10 órai szentmise után Hősök napi megemlékezést tartunk a templomkertben.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.