E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. március 26.

Hirdetéseink 2017. március 26.

• A 9, 30 –as mise után a templomban lesz lehetőség találkozni Fábry Kornél atyával, a 2020 –as Eukarisztikus Kongresszus főtitkárával.
  • Ágnes nővérék idén is eljönnek, h. betegegeinkért imádkozzanak. Április 1 –én, szombaton 15 órától a szentmisével bezárólag lesz az imadélután, közbenjárás a betegeinkért. Az esti szentmisén lesz a betegek szentsége kiszolgáltatva. Aki szeretné felvenni a betegek kenetét, a szentgyónását kérjük végezze el előtte.  Másnap Arlóban és környékén gyűjtött és feldolgozott gyógyfüveket és csipkebogyó-lekvárt kínálnak. Ezeket az ottani igen szegény sorban élő családok készítették. Adományikkal az ő megélhetésüket, a fiatalok iskoláztatását segíthetik. Aki szívesen felajánl cipőt, ruhaneműt, tartós élelmiszert, tanszert, ezeket is hálásan fogadjuk.
  • Ugyanezen a napon, április 1 -én Kálvária takarításra hívunk mindenkit sok szeretettel. Zoltai Zsolti eddig néhány lelkes részvevővel, de alapvetően a családjával takarította a húsvéti ünnepekre. Ezt a stafétát is át kell vennünk Zsoltitól. Szeretnénk a takarításnak közösségi jelleget adni, a következő címszóval:  „családi takarítás a Kálvárián”. Kezdés 9-kor közösen a templomban imával. A délelőtt folyamán lesz közös teázás, zsíros kenyerezés.  Szeretettel várjuk a gyerekeket is, h. belenőjenek ilyen módon  is  a közösségünkbe és magukénak érezzék a templomot, és mind azt ami szent hely a városunkban. A fiataloknak meghirdetett Ifjúsági találkozó lelkinap más időpontra kerül.
  • Templomunk húsvéti nagytakarítás április 8 –án, szombaton lesz. Minden szorgos kézre számítunk.
  • Templomunk bejárati, kórusalatti szekkóinak a felújítására még egy alkalommal, jövő vasárnap szeretnénk kérni mindenki segítségét. A munkálatok 1,4 millió forintban kerülnek. Eddig 400 ezer forint adomány gyűlt össze. Köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • A közösségi házban lévő bármilyen programot, rendezvényt, foglalkozást Dániel Gabival kell egyeztetni, írásban, vagy e-mailben elküldeni a foglalást! A foglalás a visszajelzés után válik érvényessé. Mindez vonatkozik az évi rendszerességgel ismétlődő rendezvényekre is. Amíg a rendezvény szervezője nem jelzi írásban az igényt, a ház nem számol a programmal, és ha a késői foglalás miatt az adott időpont már lekötött, az illetőnek kell alkalmazkodnia, és új időpontot keresnie.
  • Könyvbemutató beszélgetés lesz Beer Miklós püspök atyával nemrég megjelent interjúköteteiről március 31-én pénteken este 6 órakor Kismaroson a művelődési házban. Mindenkit szeretettel várnak.
  • Örömmel hívunk mindenkit a következő Faluközi imára Nagymarosra. Ennek időpontja most szerdán Március 29-én este fél 9-től lesz a templomban. A nagymarosi folyamatos szentségimádásba kapcsolódva énekekkel dicsérjük majd az Urat.