Hirdetéseink 2017. november 12.

  • Februárban szeretnénk folytatni templomunk szekkóinak felújítását. A két kupola és fal rész, külön – külön 7 – 7 millió forintba fog kerülni. Jövő vasárnap szeretnénk kérni erre a szándékra a perselyadományokat.
  • Új interjúkönyv jelent meg Beer Miklós püspök atyával, megvásárolható Haniberger Mártinál.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban.
  • Árpád-házi Szent Erzsébet megünneplésére november 19-én kerül sor a Közösségi Házban, 16 órakor. 17.30-kor gyertyagyújtás a Szent Erzsébet téren.
  • A gyerekek rorátés reggelijét elkészítendő táblázat elkészült és a plébánia @ listáján megtalálható. Ha valaki nem használ internetet, de szeretne reggeli készítést vállalni, István atyánál jelentkezhet.
  • Az Emberi Erőforrások Minisztériuma 60 millió forinttal járult hozzá templomunk külső felújításához. Nagyon köszönjük Balog Zoltán miniszter úrnak a támogatást.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.