Hirdetéseink 2017. október 1.

  • Nagy segítség volna, ha minél többen vállalnának beugró szerepet a folyamatos szentségimádásban. Kérjük, h. akit helyettesítésre időnként megkérhet olyan, akinek fix időpontja van, de valami közbe jön, az legyen szíves nevét, telefonszámát a hátul kitett papírra felírni.
  • Pénteken az Ifjúsági Találkozó miatt a péntek esti szentmise 19 órakor fog kezdődni. Szombaton este nem lesz szentmise, a plébánia kertben 16 órakor varga László kaposvári megyésük úr mutatja be a szentmisét.
  • Szembesültünk azzal a ténnyel, hogy néhány családnak nincs tüzelője és remény sincs arra, hogy venni tudjanak. Ezért ma gyűjtést hirdetünk célzottan tüzelő vásárlására a rászoruló családok számára.. A gyűjtés a perselyezés során történik. Természetbeni adományt is lehet adni 1-1 kosártüzelő formájában, erre a karitász tagoknál lehet feliratkozni a misék után.
  • Október a rózsafüzér hónapja. Minden esti szentmise előtt imádkozzuk a rózsafüzért.
  • Az októberben születetteket szeretettel várjuk az értük felajánlott hétfő esti szentmisére. Péntek esti szentmise a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra lesz felajánlva.
  • Bérmálás lesz október 15 –én vasárnap a 9, 30 –as szentmise keretében. Imádkozzunk bérmálkozó fiataljainkért.
  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk!
  • Jövő hét péntek, 1. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.