Hirdetéseink 2017. október 29.

  • Ministráns csocsó bajnokság lesz holnap, 9 órától a közösségi házban.
  • Október 31 –én kedden 10 órára az idősek hete lezárásaként, kávézás / teázás lesz István atyánál. Szeretettel várja az időseket a plébániára.
  • Szerdán, November 1 –én, Mindenszentek ünnepe lesz, parancsolt ünnep. Szentmisék 8, 9,30 és 18, 30 –kor lesznek. A temetőben 17 órakor lesz a keresztnél közös ima elhunytjainkért. Mindenszentek napján és nyolcadában teljes búcsú nyerhető elhunytjaink számára. Szokásos feltétel: áldozás, ima a pápa szándékára.
  • November 2 –án, Halottak napján 18, 30 –kor lesz szentmise összes elhunyt hozzátartozóért.
  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk
  • Pénteken, a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra lesz a szentmise. Péntek, 1. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban
  • November 4-én szombaton délután 4-kor egy előadást hallhatunk “Szent Márton Magyarország védőszentje” címmel. a Közösségi Házban. Az alkalom egyben a Börzsöny vidéki “szentmártonos ” települések képviselőinek találkozója is lesz.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.