Hirdetéseink 2017. szeptember 17.

 • Köszönjük mindenki munkáját, aki a „Nyitott templomok éjszkája” program sorozat szervezésében részt vett.
 • Diákmise után az iskolás gyerekek órarendet kapnak ajándékba, amit az oldalajtónál át tudnak venni. A szentmise után ministránsgyűlés. Szeretettel várjuk az új ministránsokat is. A misenaplók és a matrica a sekrestyében vehető át.
 • A folyamatos szentségimádásban résztvevőknek a 9, 30 –as szentmise után rövid megbeszélés a templomban.
 • Aki felnőtt korában szeretne megkeresztelkedni, elsőáldozni, bérmálkozni, István atyánál jelentkezzen.
 • Ugyancsak felé jelezze szándékát, aki szíven meghívná otthonába egy kávéra, beszélgetésre.
 • Férfi alfa csoport indul szeptember 28 –án, csütörtökön 19 órakor a közösségi házban. Szeretettel várjuk az Urakat. Hátul szórólap található
 • Szeretettel hívunk benneteket  gyerekek felnőttek minden pénteken tartandó gitáros kórusba mely 3-4 ig lesz a közi házban! Járhatnak a gyerekek mindkét kórusra hisz a cél hogy mindkettő műfajt megszeressék és vasárnaponként együtt énekelhessük az Úrnak! A következő alkalom szeptember 22.
 • Szeretettel vár mindenkit a 950. Szent Gellért Püspök Cserkészcsapat szeptember 24-én a fél 10-es Szentmise után a plébániára egy nyíltnapra. Többféle program várja a kicsiket és nagyokat egyaránt.  A szülőket sem hagyjuk unatkozni, őket a vezetőség tagjai fogják szórakoztatni.
 • Nagymarosi levél és ima az Ifjúsági Találkozóért hátulról elvihető.
 • Az elmúlt évekhez hasonlóan ebben az évben is lesz misekuckó – ez egy foglalkozás az aznapi evangéliummal kapcsolatban, ami a mai naptól indul. Szeretettel várjuk rá az óvodásokat és 1. osztályosokat a közösségi házba. Az evangélium után kell indulniuk a gyerekeknek. A kisgyermekesek – szülők és gyerekek 0-3 éves korig – pedig a babakuckóban nézhetik a szentmise közvetítést, ez szintén a közösségi házban van.
 • Kéthetente, a hétfőként, az esti szentmise után kb fél órás felnőtt hittant tervez István atya. Az első alkalom holnap lesz a közösségi házban. Korosztálytól függetlenül minden érdeklődőt szeretettel vár.
 • A házas lelkigyakorlatra még lehet jelentkezni.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.