E Hirdetések E Hirdetéseink 2017. szeptember 17.

Hirdetéseink 2017. szeptember 17.

• Köszönjük mindenki munkáját, aki a „Nyitott templomok éjszkája” program sorozat szervezésében részt vett.
  • Diákmise után az iskolás gyerekek órarendet kapnak ajándékba, amit az oldalajtónál át tudnak venni. A szentmise után ministránsgyűlés. Szeretettel várjuk az új ministránsokat is. A misenaplók és a matrica a sekrestyében vehető át.
  • A folyamatos szentségimádásban résztvevőknek a 9, 30 –as szentmise után rövid megbeszélés a templomban.
  • Aki felnőtt korában szeretne megkeresztelkedni, elsőáldozni, bérmálkozni, István atyánál jelentkezzen.
  • Ugyancsak felé jelezze szándékát, aki szíven meghívná otthonába egy kávéra, beszélgetésre.
  • Férfi alfa csoport indul szeptember 28 –án, csütörtökön 19 órakor a közösségi házban. Szeretettel várjuk az Urakat. Hátul szórólap található
  • Szeretettel hívunk benneteket  gyerekek felnőttek minden pénteken tartandó gitáros kórusba mely 3-4 ig lesz a közi házban! Járhatnak a gyerekek mindkét kórusra hisz a cél hogy mindkettő műfajt megszeressék és vasárnaponként együtt énekelhessük az Úrnak! A következő alkalom szeptember 22.
  • Szeretettel vár mindenkit a 950. Szent Gellért Püspök Cserkészcsapat szeptember 24-én a fél 10-es Szentmise után a plébániára egy nyíltnapra. Többféle program várja a kicsiket és nagyokat egyaránt.  A szülőket sem hagyjuk unatkozni, őket a vezetőség tagjai fogják szórakoztatni.
  • Nagymarosi levél és ima az Ifjúsági Találkozóért hátulról elvihető.
  • Az elmúlt évekhez hasonlóan ebben az évben is lesz misekuckó – ez egy foglalkozás az aznapi evangéliummal kapcsolatban, ami a mai naptól indul. Szeretettel várjuk rá az óvodásokat és 1. osztályosokat a közösségi házba. Az evangélium után kell indulniuk a gyerekeknek. A kisgyermekesek – szülők és gyerekek 0-3 éves korig – pedig a babakuckóban nézhetik a szentmise közvetítést, ez szintén a közösségi házban van.
  • Kéthetente, a hétfőként, az esti szentmise után kb fél órás felnőtt hittant tervez István atya. Az első alkalom holnap lesz a közösségi házban. Korosztálytól függetlenül minden érdeklődőt szeretettel vár.
  • A házas lelkigyakorlatra még lehet jelentkezni.