E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. április 29.

Hirdetéseink 2018. április 29.

• Jövő vasárnap, május 6 –án, a 9, 30 –as szentmise keretében lesz az elsőáldozás. Imádkozzunk a gyerekekért.
  • Nagyon köszönjük mindazok segítségét, akik idén is segítenek templomunk hétvégi nyitva tartásának lehetővé tételében, templomunk bemutatásában. Május 1 – október 29. között szombat és vasárnapi napokon van lehetőség idegenvezetést vállalni Dankai Marikánál. Ha valaki nem szeretne beszélni, írásos anyag rendelkezésre áll magyarul, angolul és németül, a látogatók kezébe adható, csak legyen ott valaki,aki ezt megteszi.
  • Május 12 –én lesz az Ifjúsági Találkozó. Hordozzuk imáinkban az ide érkező fiatalokat. A nagymarosi levél hátulról elvihető és az imádság a Találkozórét is. A Gyerekmarosról tudnivalókat is hátul találjuk. Szeretettel várjuk rá a gyerekeket.
  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk!
  • Elsőpéntek lesz a héten. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban. A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • Jövő vasárnap 15:00 órától dicsőítő szentségimádás lesz templomunkban, amelyre nagy szeretettel hívjuk mindenek előtt, az elsőáldozókat és családjaikat, de mindenkit, aki szeretne hálát adni az oltáriszentségben jelenlévő Jézus szeretetéért és a vele való találkozásért.