E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. április 8.

Hirdetéseink 2018. április 8.

• Templomunk szekkóinak felújítására 505.000 Ft–ot gyűjtöttünk múlt vasárnap. Köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • Ma, egész napos szentségimádást tarunk a templomban. Az Isteni Irgalmasság órájában 15-órakor a Jézus Szíve család imaórát tart. 16 órától szeretettel várunk mindenkit dicsőíteni, hogy Isten dicsőüljön meg a magyar nép életében.
  • Holnap hétfőn, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe.
  • Április 13-án pénteken Vácon az Irgalmasrendi kápolnában a kórházlelkész szolgálat szervezésében 24 órás szentségimádás lesz.Ennek keretében este kilenctől tízig a nagymarosi közösség Deme Hajniék közreműködésével dicsőítő imádságra hívnak mindenkit.
  • Elkezdődött templomunk külső felújítása, mely 60 millió Ft állami támogatásból valósul meg. A munkálatok szeptemberig fognak tartani.