Hirdetéseink 2018. december 16.

 • Ma, 16 órakor „Mindenki karácsonya” a templomban.
 • Jövő héten minden hétköznap reggel 6 órakor kezdődnek a roráte szentmisék. Utána a gyerekeket reggelizni, a felnőtteket egy meleg teára szeretettel várjuk. Azok a gyerekek, akik 5 rorátén részt vesznek, jutalom kiránduláson vehetnek részt. Az utolsó roráte december 21-én, pénteken lesz.
 • A főoltár és a két angyal szobor felújítására múlt vasárnap 314 500 Ft –t adományoztunk. Nagyon köszönjük mindenki nagylelkűségét.
 • Ha tudunk olyan idős, vagy betegről, aki karácsonyi szentgyónását otthonában szeretné elvégezni, István atyát keressük. A karácsonyi szentgyónást ne halasszuk az utolsó pillanatra. Lehetőség van a szentgyónás elvégzésére vasárnap misék előtt, vagy hétköznap roráték után, külön megbeszélt időpontban, illetve Zoltán atyánál napközben.
 • A jövő évi stóladíjszabás hátul olvasható.
 • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
 • Január 4-6-a között emléktúra indul a Málenkij Robotra elhurcolt honfitársaink 1945 januárjában megtett útvonalán. Csatlakozni egyes szakaszokra is lehetséges. Jelentkezés Lászlófi Károlynál.
 • Advent 3. és 4. vasárnapján a délelőtti szentmisék után karitász vásár lesz a Közösségi Házban, a Szt.László teremben. Karácsonyi ebédek készítésére lehet jelentkezni a hátul elhelyezett íven. Az ebédet dec.25-én délre kell elkészíteni, szállításra alkalmas csomagolásban.
 • December 22 –én szombaton lesz templomunk karácsonyi nagytakarítása. 8 órától várunk segítő kezeket.
 • Nem lesz egész nap szentségimádás ezeken a napokon: December 24. hétfő, 25. kedd, 26. szerda, 31. hétfő és Január 1. Kedd.
 • Jövő vasárnap, a 9, 30 –as szentmisében lesz az újjáalakult egyháztanács eskütétele. 19 órakor Misztrál együttes koncertje. Ezen a napon közös halászléfőzés lesz. Részéletek és jelentkezés Horváth Jánosnál.
 • Két hét múlva, december 30 –án, Szentcsalád vasárnap lesz a 9, 30 –as szentmisén a családok megáldása.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.