E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. december 16.

Hirdetéseink 2018. december 16.

• Ma, 16 órakor „Mindenki karácsonya” a templomban.
  • Jövő héten minden hétköznap reggel 6 órakor kezdődnek a roráte szentmisék. Utána a gyerekeket reggelizni, a felnőtteket egy meleg teára szeretettel várjuk. Azok a gyerekek, akik 5 rorátén részt vesznek, jutalom kiránduláson vehetnek részt. Az utolsó roráte december 21-én, pénteken lesz.
  • A főoltár és a két angyal szobor felújítására múlt vasárnap 314 500 Ft –t adományoztunk. Nagyon köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • Ha tudunk olyan idős, vagy betegről, aki karácsonyi szentgyónását otthonában szeretné elvégezni, István atyát keressük. A karácsonyi szentgyónást ne halasszuk az utolsó pillanatra. Lehetőség van a szentgyónás elvégzésére vasárnap misék előtt, vagy hétköznap roráték után, külön megbeszélt időpontban, illetve Zoltán atyánál napközben.
  • A jövő évi stóladíjszabás hátul olvasható.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Január 4-6-a között emléktúra indul a Málenkij Robotra elhurcolt honfitársaink 1945 januárjában megtett útvonalán. Csatlakozni egyes szakaszokra is lehetséges. Jelentkezés Lászlófi Károlynál.
  • Advent 3. és 4. vasárnapján a délelőtti szentmisék után karitász vásár lesz a Közösségi Házban, a Szt.László teremben. Karácsonyi ebédek készítésére lehet jelentkezni a hátul elhelyezett íven. Az ebédet dec.25-én délre kell elkészíteni, szállításra alkalmas csomagolásban.
  • December 22 –én szombaton lesz templomunk karácsonyi nagytakarítása. 8 órától várunk segítő kezeket.
  • Nem lesz egész nap szentségimádás ezeken a napokon: December 24. hétfő, 25. kedd, 26. szerda, 31. hétfő és Január 1. Kedd.
  • Jövő vasárnap, a 9, 30 –as szentmisében lesz az újjáalakult egyháztanács eskütétele. 19 órakor Misztrál együttes koncertje. Ezen a napon közös halászléfőzés lesz. Részéletek és jelentkezés Horváth Jánosnál.
  • Két hét múlva, december 30 –án, Szentcsalád vasárnap lesz a 9, 30 –as szentmisén a családok megáldása.