E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. február 11.

Hirdetéseink 2018. február 11.

• Ma 3 órától Farsangi bált rendezünk a közösségi házban.
  • Templomunk freskóinak restaurálására szeretnénk kérni a mai napon a persely adományt.
  • ALPHA kurzus indul, február 22 –én, csütörtökön 19 órakor a közösségi házban. A jelentkezéseket Kanyó Áginál, Gergely Tománál, vagy István atyánál lehet leadni.
  • Szerdán, hamvazószerda. Szentmise 18, 30 –kor lesz. Ezen a napon 14 évtől nem eszünk húst, 18 és 60 között, háromszor eszünk és egyszer lakunk jól. Nagyböjt többi péntekjein 14 éves kortól nem eszünk húst.
  • Nagyböjtben, minden pénteken a szentmise után keresztutat tartunk.
  • Aki szeretne nagyböjtben szent ignáci lelkigyakorlatot végezni, István atyával egyeztessen.
  • Február 17 –én, szombaton, a házasság hete rendezvénysorozat keretében, a 18,30 –as szentmisében lesz a házassági ígéret megújítása, és a családok megáldása.
  • „Nálunk nincs maradék” böjtöt mindenkinek szeretettel ajánljuk.
  • Mindenkinek szeretettel ajánljuk figyelmébe az Adorémus c. liturgikus kiadványt. Megrendelhető Heinczinger Balázsnál.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!