E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. február 4.

Hirdetéseink 2018. február 4.

• Ma, 16:00-tól zenés dicsőítést tartunk.
  • Holnap esti szentmisét, a februárban születettekért ajánljuk fel. A szentmise után fél óra szentségimádásra hív minket az egyháztanács Városunkért, közösségünkért.
  • Február 11-én vasárnap délután 3 órától Farsangi bált rendezünk a közösségi házban.
  • Templomunk freskóinak restaurálására szeretnénk kérni a testvérek persely adományát, jövő vasárnap.
  • ALPHA kurzus indul, február 22 –én, csütörtökön 19 órakor a közösségi házban. A jelentkezéseket Kanyó Áginál, Gergely Tománál, vagy István atyánál lehet leadni.
  • Aki az elmúlt évre nem rendezte egyházi hozzájárulását megteheti akár a sekrestyében, vagy a plébánián, illetve átutalásra is van lehetőség. A plébánia bankszámlaszáma a honlapon megtalálható. Köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • Febr. 9-én pénteken betegek zarándoklata lesz Máriabesnyőre. Elsősorban a daganatos betegeket, családtagjaikat és ápolóikat varjuk! Részletek a hirdetőtáblán, jelentkezés a karitász tagoknál.
  • Kérjük, hogyha tudunk olyan jegyespárról, aki templomunkban szeretne idén esküdni, jelezzük felé, h. minél előbb keressék meg István atyát.