Hirdetéseink 2018. január 28.

  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk!
  • A héten elsőpéntek, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban. A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • Február 4-én vasárnap 16:00-tól zenés dicsőítést tartunk.
  • Február 11-én vasárnap délután 3 órától Farsangi bált rendezünk a közösségi házban.
  • Templomunk freskóinak restaurálására szeretnénk kérni a testvérek persely adományát, két hét múlva vasárnap, február 11 –én.
  • Február 18-án vasárnap 10 órára, az elsőáldozókat szeretettel várjuk a közösségi házba
  • ALPHA kurzus indul, február 22 –én, csütörtökön 19 órakor a közösségi házban. Szórólapok hátul találhatók ezzel kapcsolatban. Kérünk mindenkit, hogy keressen a környezetében olyanokat, akiknek nem volt lehetőségük a kereszténységgel kapcsolatba kerülni, vagy már eltávolodtak a templomtól, de rokonszenveznek az evangélium tanításával. Keressük, hívjuk meg, ajánljuk a szervezőknek őket. A jelentkezéseket Kanyó Áginál, Gergely Tománál, vagy István atyánál lehet leadni.
  • Aki az elmúlt évre nem rendezte egyházi hozzájárulását megteheti akár a sekrestyében, vagy a plébánián, illetve átutalásra is van lehetőség. A plébánia bankszámlaszáma a honlapon megtalálható. Köszönjük mindenki nagylelkűségét.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.