Hirdetéseink 2018. július 1.

  • Holnap Sarlósboldogasszony ünnepe lesz. A szentmisét a júliusban születettekért ajánljuk fel. Szeretettel hívjuk őket.
  • A héten elsőpéntek. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban. A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel.
  • Mátraverebély-Szentkútra, roma zarándoklat indul 2018. július 7-én, szombaton. Még lehet jelentkezni a karitász tagoknál.
  • Vacsora fehérben – ismét! Nagy sikerű rendezvényünket 2018. július 21-n újra megrendezzük. Immár hatodik éve, hogy 200- 250 fő részvételével együtt vacsorázunk városunk főterén. Egy feltétele van a részvételnek – fehér ruhába illik megjelenni. A világ számtalan országában megrendezésre kerül évente egy alkalommal ehhez hasonló rendezvény, amelyhez mi nagymarosiak is csatlakoztunk. Nagyon sokan emlegették, dicsérték az ötletet, remélhetőleg az idén még népesebb lesz vacsora vendégeink köre. Mindenkit szeretettel várunk tehát július 21-n, szombaton 19 órára a főtéri gesztenyefák alá. Vacsoráról, italról, evőeszközről, asztalról, székről, egy szál gyertyáról mindenki maga gondoskodjék. A részvétel feltétele nem változik: FEHÉR RUHÁBAN JÖJJÜNK! Mit tegyen, akinek nincs fehér ruhája? Itt az idő beszerezni, esetleg kölcsön kérni! Vacsorázzunk együtt, ismerkedjünk, barátkozzunk, beszélgessünk, töltsük együtt az estét.
  • Nagyapa – apa – fia kenuzás lesz Július 27 – 29 –ig. Jelentkezés, információ Jórász Zsoltnál.
  • Csütörtökön 17,30-kor szent órát tartunk!
  • Jövő héten ifjúsági tábor lesz a plébánia kertben. Fogadjuk őket szeretettel a hétköznapi szentmiséken és imával kísérjük őket..

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.