Hirdetéseink 2018. július 15.

  • Vacsora fehérben – ismét! Nagy sikerű rendezvényünket 2018. július 21-n újra megrendezzük. Immár hatodik éve, hogy 200- 250 fő részvételével együtt vacsorázunk városunk főterén. Egy feltétele van a részvételnek – fehér ruhába illik megjelenni. A világ számtalan országában megrendezésre kerül évente egy alkalommal ehhez hasonló rendezvény, amelyhez mi nagymarosiak is csatlakoztunk. Nagyon sokan emlegették, dicsérték az ötletet, remélhetőleg az idén még népesebb lesz vacsora vendégeink köre. Mindenkit szeretettel várunk tehát július 21-n, szombaton 19 órára a főtéri gesztenyefák alá. Vacsoráról, italról, evőeszközről, asztalról, székről, egy szál gyertyáról mindenki maga gondoskodjék. A részvétel feltétele nem változik: FEHÉR RUHÁBAN JÖJJÜNK! Mit tegyen, akinek nincs fehér ruhája? Itt az idő beszerezni, esetleg kölcsön kérni! Vacsorázzunk együtt, ismerkedjünk, barátkozzunk, beszélgessünk, töltsük együtt az estét.
  • Nagyapa – apa – fia kenuzás lesz Július 27 – 29 –ig. Jelentkezés, információ Jórász Zsoltnál.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafűzér a templomban!
  • Jövő hét hétfő-kedden bontjuk a templomhajó Vác felőli oldalának állványzatát, és helyezzük át a hajó Monsberger téri oldalára. Ebben a két napban napközben az oldalajtót nem lehet majd használni az állványozás miatt, ezért a hátsó kapun tudunk közlekedni a szentségimádásra.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.