Hirdetéseink 2018. június 10.

  • Június 19 –én, kedden reggel nem lesz szentmise. István atya mindenkit szeretettel hív pappá szentelésének 25. évfordulójára, 18, 30 –ra a templomba és utána vacsorára a plébánia kertbe. Süteményeket örömmel fogadunk.
  • Jövő vasárnap szeretnénk kérni a testvérek segítségét a szószék és főoltár felújítására. Az 5 millió kormányzati támogatás mellé, 7 millió Ft saját erőt kell biztosítanunk.A 9, 30 –as szentmise, a gyerekek tanév végi hálaadó szentmiséje is lesz.
  • Június 24 -én vasárnap, a Kossuth Rádióban templomunkból lesz a szentmise közvetítés. Ezért a 9, 30 –as szentmise 10 órakor fog kezdődni.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.