Hirdetéseink 2018. május 13.

  • Köszönjük mindenkinek a munkáját, aki az Ifjúsági Találkozó szervezésében részt vett.
  • Jövő héten a sekrestyén keresztül tudunk szentségimádásra bemenni a templomba.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Májusban minden szentmise lőtt imádkozzuk a loretói litániát.
  • Jövő vasárnap pünkösd ünnepe. Szombaton, pünkösd vigíliáján, az ünnepi szentmise után, Szentlélek váró imádság lesz a Kálvárián városunkért, városunk fölött. Ez után, virrasztás, szentségimádás lesz egész éjszaka, a 8-as miséig. Feliratkozni a templom hátuljában kitett lapon lehet.
  • Május 21 –én pünkösdhétfőn, egyházközségi majálisunkat tartjuk. Mindenkit szeretettel várunk. 10:00 előadás, 11:30 mise, 12:30 közös ebéd, 14:00 vetélkedő, élő csocsó, kézművesedés a gyerekeknek, 15:00 dicsőítés. 18, 30 -kor csendes szentmise.
  • Május 26 –án, szombaton 16 órakor Hegyi – mise a Kálvárián.
  • Idén is lesz ministráns tábor jún.1-3 között. Aki szívesen részt venne a „fél nomád táborban” J kérjük jelentkezzen Gável Péternél.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.