E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. május 27.

Hirdetéseink 2018. május 27.

• Köszönjük mindenkinek a munkáját, aki hozzájárult egyházközségi majálisunk szervezéséhez.
  • Elkészült a közösségi ház belső homlokzati felújítása, 2 millió forint állami támogatásból. Nagyon köszönjük mindazok munkáját, akiknek köszönhető, hogy ez megvalósulhatott.
  • Május 30 –án, 20 órára hívunk minden érdeklődőt Egyház és jelenkor​ című vitaestünkre, a Közösségi házba, Az est moderátora Heininger Ferenc lesz.
  • Jövő hét péntek, 1. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban. A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel. Újra fel lehet írni hátul szándékainkat, melyekért az egész közösség imádkozni fog egy héten át.
  • Június 2 –án 17 – 18 óráig, bekapcsolódunk az Eukarisztikus Kongresszus országos imaórájába. 2020 helyszínen egy időben fogunk imádkozni, melyre mindenkit szeretettel várunk.
  • Június 3 –án, Úrnapján 9 órakor kezdődik az ünnepi szentmise, és utána az úrnapi körmenet. 8 és 9, 30 –kor nem lesz szentmise. Este csendes mise lesz.