Hirdetéseink 2018. március 11.

  • Jövő szombaton, március 17 –én lesz 9 órától a Kálvária húsvéti takarítása. Minden segítő kézre szükségünk lesz!
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Nagyböjti két estés lelkigyakorlatunk március 22 –én csütörtökön és 23 –án, pénteken az esti szentmise keretében lesz. Jó alkalom a húsvéti szentgyónásunk elvégzésére is. A lelkigyakorlatot Radnics Zoltán piarista atya tartja. A betegek kenetét 22 –én, csütörtökön a szentmise keretében szolgáltatjuk ki. Aki szeretné felvenni ezt a szentséget, kérjük, hogy a szentgyónását végezze el előtte.
  • Aki szeretne név szerint is imádkozni az elsőáldozókért, ma a 9. 30-as szentmise után, a bejáratnál kihelyezett dobozból kihúzhat a gyerekek közül egy nevet.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.