Hirdetéseink 2018. november 11.

  • Hétfőn 19, 15 -re a közösségi házba az elsőáldozók szüleit várjuk szeretettel.
  • Jövő hétvégén az egyháztanács kihelyezett munkahétvégéje lesz. Hordozzuk őket imáinkban.
  • A Cédrus Egyesület szeretettel hív minden érdeklődőt közéleti estjére, ahol a kereszténység és a közélet kapcsolatáról beszélgetünk, november 16 pénteken 19 órakor a Sigil Kávézóban. Vendégünk: Mráz Ágoston, politológus, akivel a következő kérdésekre keressük a választ: Meghaladhatóak-e a keresztény értékek a politikában? Mi a kereszténydemokrácia és a liberalizmus viszonya? Miért baj, ha Európa megtagadja keresztény gyökereit? Hová tart Európa?
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!
  • Árpád-házi Szent Erzsébet felidézése november 25-én délután 3 órával kezdődik a téren, és folytatódik a Szent Márton Közösségi Házban. Gyerekek és fiatalok! Egy rajzkiállítással is szeretnénk feleleveníteni Szent Erzsébet életét és korát. Alkotásaitokat 18-án vasárnap estig adjátok le a sekrestyében.  A kiállítókat elismerésben fogjuk részesíteni! A részletes műsor plakáton olvasható.
  • Jövő vasárnap karitászgyűjtés lesz.
  • Két hét múlva, november 25 –én, Krisztus király vasárnapján, a 9, 30 –as szentmise keretében a Kismarosi templomi kórus lesz vendégünk. István atya ezen a napon lesz 50 éves (ha megéri    ). Mindenkit szeretettel vár a szentmisére, illetve akinek ideje, elfoglaltsága megengedi, 24 –én szombaton 19 órára a Közösségi Házba egy koccintásra.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.