E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. október 14.

Hirdetéseink 2018. október 14.

• A rászorulók téli tüzelőjére  múlt  vasárnap  580 000 Ft –t gyűjtöttünk.
  • István atya szívesen látogatja meg azokat a családokat, akiknél még nem járt. Akik szívesen látják, kérjük, hogy időpontot vele egyeztessenek.
  • Kérjük, hogy általános iskoláskorú gyerekek a kórusra misék alatt ne menjenek fel, illetve elől foglaljanak helyet.
  • Aki szeretne csatlakozni a plébánia @ listájához, a plébánia honlapján keresztül iratkozhat fel.
  • Továbbra is lehet tartaléknak jelentkezni a hátul kitett lapon a folyamatos szentségimádásban részt venni  szándékozóknak.
  • Szeretettel ajánljuk mindenkinek a figyelmébe az Adorémus c. liturgikus havi kiadványt. Megrendelhető Heinczinger Balázsnál.
  • Azok a nagymarosi és környékbeli művészek, akik a szívesen felajánlanának alkotásaikból templomunk főoltárának felújítására, a Sigill galériában helyezhetik el műveiket, illetve kaphatnak tájékoztatást.
  • Azok a fiatalok, illetve felnőttek, akik szeretnének elsőáldozási, bérmálási felkészítőn részt venni, István atyánál jelentkezzenek.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, -tekintettel az októberi rózsafüzér alkalmakra- az engesztelő rózsafüzér kezdési időpontja is 18 óra, itt a templomunkban!
  • Jövő vasárnap a 9, 30 –as szentmise után, a templomban István atya szeretettel hívja az idegenvezetőket, templomtakarítókat, egyházadó gyűjtőket egy rövid találkozásra, melyben szeretné megköszönni fáradozásaikat.