E Hirdetések E Hirdetéseink 2018. október 7.

Hirdetéseink 2018. október 7.

• Ma, a rászorulók téli tüzelőjére gyűjtünk.
  • Ma, 17-18 óráig dicsőítés lesz a templomban.
  • Nagyon köszönjük mindazok munkáját, akik az Ifjúsági Találkozó szervezésében részt vettek.
  • Szeretnénk csatlakozni az országos ifjúsági önkéntes programhoz, a ” 72 óra kompromisszumok nélkül” -höz, mely okt. 11-14-én lesz.  Fiatalok, ifjúsági csoportok jelentkezését várjuk! Az elvégzendő munka: a karitász raktár felújítása. A program részleteiről interneten lehet tájékozódni. Jelentkezni Rendessy Annamáriánál vagy más karitász tagnál lehet.
  • István atya szívesen látogatja meg azokat a családokat, akiknél még nem járt. Akik szívesen látják, kérjük, hogy időpontot vele egyeztessenek.
  • Kérjük, hogy általános iskoláskorú gyerekek a kórusra misék alatt ne menjenek fel, illetve elől foglaljanak helyet.
  • Aki szeretne csatlakozni a plébánia @ listájához, a plébánia honlapján keresztül iratkozhat fel.
  • Továbbra is lehet tartaléknak jelentkezni a hátul kitett lapon a folyamatosszentségimádásban részt venni  szándékozóknak.
  • Szeretettel ajánljuk mindenkinek a figyelmébe az Adorémus c. liturgikus havi kiadványt. Megrendelhető Heinczinger Balázsnál.
  • Hátul kitéve találunk segédanyagit a gyónási felkészüléshez, illetve a lelkiáldozáshoz.
  • Ennek az évnek az elején meghirdettük, hogy ezt az évet plébániánkon, a karitász évének szenteljük. A jövőben többször hirdetni fogjuk, h. hetente 1 óra munkát, vagy imádságot vállaljunk közösségünkért. Ez lehet ima, szentségimádás, szentmise, főleg az időseknek, betegeknek. A munkaképeseknek lehet karitász, vagy egyéb plébániai munka. Ezek lehetőségeiről, rendszeresen fogunk tájékoztatást adni.
  • Azok a nagymarosi és környékbeli művészek, akik a szívesen felajánlanának alkotásaikból templomunk főoltárának felújítására, a Sigill galériában helyezhetik el műveiket, illetve kaphatnak tájékoztatást.
  • Azok a fiatalok, illetve felnőttek, akik szeretnének elsőáldozási, bérmálási felkészítőn részt venni, István atyánál jelentkezzenek.
  • Szeretettel látjuk a lány kiskórusban énekelni vágyókat. Érdeklődni lehet Trieb Mariannál, vagy Zoltainé Szabó Ildikónál. A fiúkat szeretettel várjuk ministrálni.
  • Hétfőn október 8 –án, Magyarok Nagyasszonya ünnepe lesz. 19 órára a közösségi házba szeretettel várjuk az elsőáldozók szüleit.
  • Kisifi hittan indul középiskolások, 7 – 8 osztályosok számára István atyánál október 13 –án szombaton 19 órakor.
  • István atya által tartott házas suli kezdődik október 11 -én csütörtökön, 19 órakor a Közösségi Házban, melyet igény szerinti alkalmak fognak követni. A részvétel a nagymarosi templom felújításához adományhoz kötött, melynek mértékét a résztvevő határozza meg.. Minden házaspárt, kortól, világnézettől függetlenül szeretettel várunk: