Hirdetéseink 2018. szeptember 30.

  • Múlt vasárnap a szószék és főoltár felújításához. 500 000 Ft –t gyűjtöttünk. Nagyon köszönjük mindenki nagylelkűségét.
  • Október 1 –én, hétfőn, az októberben születettekért ajánljuk fel az esti szentmisét. Szeretettel várjuk őket.
  • Elsőpéntek lesz a héten. 17, 30 –tól engesztelő rózsafüzér. A szentmisét a folyamatos szentségimádásban résztvevőkért és szándékaikra ajánljuk fel. A szentmise 19 órakor kezdődik.
  • Október 6 –án, szombaton lesz Ifjúsági Találkozó. Imádkozzunk az ideérkező fiatalokért. Szombaton az esti szentmise elmarad. 16 órakor a plébánia kertben Udvardy Görgy pécsi megyéspüpspök úr fogja a szentmisét bemutatni.
  • Jövő vasárnap október 7-én a rászorulók téli tüzelőjére gyűjtünk.
  • Szeretnénk csatlakozni az országos ifjúsági önkéntes programhoz, a ” 72 óra kompromisszumok nélkül” -höz, mely okt. 11-14-én lesz.  Fiatalok, ifjúsági csoportok jelentkezését várjuk! Az elvégzendő munka: a karitász raktár felújítása. A program részleteiről interneten lehet tájékozódni. Jelentkezni Rendessy Annamáriánál vagy más karitász tagnál lehet.
  • Csütörtökön 17,30 -kor szent órát tartunk!
  • Október 7-én vasárnap délután 17-18 óráig dicsőítés lesz a templomban.