Hirdetéseink 2019. augusztus 18.

  • Augusztus 19 –én, hétfőn és 20 –án kedden, a folyamatos szentségimádás elmarad.
  • Augusztus 19 –én hétfőn 16 órakor, az operaház művészei koncertet adnak templomunkban. A belépés ingyenes, adományokat templomunk felújításához köszönettel elfogadunk.
  • Augusztus 20 –án 9, 30 –kor ünnepi szentmise, 18, 30 –kor csendes szentmise lesz.
  • Marton Zsolt kinevezett váci püspök úr püspökké szentelése, augusztus 24 –én szombaton 10 órakor lesz a Váci Székesegyházban.
  • A szentségimádás végzők számára a hátsó térdeplőben imádságos könyvek találhatók. Kérjük, tegyük mindig vissza a helyére.Idén ősszel újra Szentlélek szemináriumot szervezünk, amelyre sok szeretettel hívunk minden, a lelki életében elmélyülni vágyó Testvérünket! Részletes információk a hirdetőtáblán kihelyezett plakáton olvashatók, jelentkezni a plébánia honlapján és a későbbiekben jelentkezési lapon is lehet