Hirdetéseink 2019. február 10.

  • A közösségi ház festésére múlt vasárnap 212 000 Ft –t gyűjtöttünk. Nagyon köszönjük mindenki segítségét.
  • Hétfőn betegek világnapja lesz. A szentmisét betegeinkért ajánljuk fel.
  • Házasság heti programok: Február 13. szerda 20.00 Nagymaros, Szent Márton Közösségi Ház: Révész Lajos és Szilvi előadása. Február 8. péntek 18.00 Kismaros, Művelődési Ház: Lothinger Éva szociális nővér előadása. Február 17, 9. 30 vasárnap: Házassági fogadalom megújító Szentmise a templomban.
  • Több éves hagyományunkhoz híven február 23-án, ismét sort kerítünk közösségteremtési célból, és persze az ínyenc falatok kedvéért Egyházközségünk szervezésében, és Egyházközségünk tagjai számára egy hagyományos disznóvágásra. A részletek a plakáton olvashatóak.
  • Gyóntatás misék előtt hétköznap és vasárnap negyedórával lehetséges. Zoltán atyánál bármikor a nap folyamán. Természetesen külön időpontban is megbeszélés szerint.
  • Jövő vasárnap a 9, 30 –as szentmisén vendégünk lesz a Veresegyházi templomi kórus és a plébánosuk.
  • Idén is szervezünk jelmezbált a hittanos gyerekeknek. Febr. 24-én vasárnap délután 3-tól várunk mindenkit szeretettel. Kérjük, aki teheti járuljon hozzá egy tálca sütivel, üdítővel a rendezvényhez.
  • Jövő hét péntek, 3. péntek, így 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban!