Hirdetéseink 2019. február 17.

  • Jövő vasárnap a katolikus iskolák számára lesz országos gyűjtés.
  • Több éves hagyományunkhoz híven február 23-án, ismét sort kerítünk közösségteremtési célból, és persze az ínyenc falatok kedvéért Egyházközségünk szervezésében, és Egyházközségünk tagjai számára egy hagyományos disznóvágásra. Idén is szervezünk jelmezbált a hittanos gyerekeknek. Febr. 24-én vasárnap délután 3-tól várunk mindenkit szeretettel. Kérjük, aki teheti járuljon hozzá egy tálca sütivel, üdítővel a rendezvényhez.
  • Ezentúl a Tanúság újság az egyházközségi honlapon fog elsődlegesen megjelenni. Itt is hirdethetik majd programjaikat az egyházközségben programot szervezők, itt számolunk majd be eseményeinkről és egyben evangelizációs felületnek is szánjuk. A papír alapú újság is meg fog majd jelenni negyedévente ennek az oldalnak az anyagaiból. Aki érez elhívást arra, hogy a szerkesztőségi csapatban dolgozzon szerkesztőként, fotósként, riporterként, vagy csak úgy érzi, hogy tudna valamit adni a talentumaiból, szeretettel várjuk. Első szerkesztőségi találkozónk 17.-én vasárnap a fél 10-es szentmise után lesz. Aki bármilyen anyagot szeretne küldeni, az megteheti aszerkesztoseg@nagymarosiplébania.hu e-mail címre.
  • Folytatódik a szentségimádás iskolája, minden szerdán 19 órakor a templomban.